Najlepsze horrory na serwisach streamingowych

Sztuka

Nie da się zakwestionować tego, że oddziaływanie platform streamingowych na kulturę jest czymś dostrzegalnym w ostatnich latach. Możliwość transmisji wydarzeń muzycznych albo innych eventów w czasie rzeczywistym, czyli transmitowanie dźwięku na odległość jest czymś bardzo atrakcyjnym dla użytkowników, zwykle pozwala też zaoszczędzić czas oraz pieniądze. I to, że dana osoba osobiście, z różnych powodów nie może w czymś wziąć udziału nie jest jakąkolwiek komplikacją.

Metody wirtualnego streamingu na początku były związane z muzyką rozrywkową. Kolejno transmisje zaczęły dotyczyć portali społecznościowych. Przykładowo, w serwisie Youtube transmituje się nagrania z widowisk muzycznych. Relacje na żywo są aktualnie czymś, do czego internauci są przyzwyczajeni. Ze względu na pandemię imprezy kulturalne stały się wręcz obowiązkiem, właśnie w wersji wirtualnej. I jest to pozytywnie odebrane.

Oczywiście, nic nie jest w stanie zastępować doświadczenia uczestnictwa w evencie kulturalnym na żywo. Natomiast są sytuacje, w jakich streaming sprawdzi się idealnie. Codziennie można też zrobić użytek z portali streamingowych, by oglądać najlepsze filmy oraz seriale. Katalog jest na tyle obszerny, że internauci nie mają problemów z doborem czegoś we własnym guście. Jedną z popularniejszych opcji jest znany w wielu krajach Netflix. Tym bardziej, gdy dana osoba chciałaby być na bieżąco z tym, co jest obecnie hitem.

to

Internauci cenią przede wszystkim to, że mają wybór. Jeżeli zamierzają coś zobaczyć, to mają do dyspozycji wyłącznie to, na co mają chęć. Nie muszą czuć się ograniczeni. Przykładowo, kiedy jakaś produkcja nie wywołuje w nich zapału, to mogą zdecydować się od razu na zobaczenie czegoś innego. Serwisy streamingowe sprawiają, że wgląd do kultury w jakikolwiek sposób nie jest ograniczany. Każdy ma okazję osobiście wybrać, co ma w konkretnym czasie chęć zobaczyć i nie jest w jakikolwiek sposób ograniczany.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*