Zrób sobie kino kino w ogródku

Rózności

W wakacje chce się przebywać większość czasu na dworze. Duże miejscowości wykorzystując wysokie temperatury, chętnie przygotowują kino w plenerze. Fajną opcją jest wziąć z nich przykład i zrobić taką imprezę we własnym ogródku. Albo na tarasie. To rewelacyjny pretekst, żeby spotkać okolicznych mieszkańców.

Czego ci potrzeba, żeby urządzić takie tematyczne przyjęcie dla fanów filmów? Priorytetem jest sprzęt do puszczania filmów. Jeśli nie masz specjalnego sprzętu, przygotuj jasną tkaninę lub prześcieradło i skieruj na nie rzutnik. Meble ogrodowe nie są niezbędne, bo w rzeczywistości wystarczą poduszki oraz karimaty. Jednak jeśli nie chcesz rozkładać znajomych na podłodze, przygotuj krzesła z technorattanu albo też meble balkonowe technorattan. Jeszcze więcej wygody da kanapa ogrodowa (lub kanapa na taras, gdy nie jesteś w posiadaniu ogrodu), ale ona także zajmie więcej przestrzeni. Najbardziej pojemna jest prawdopodobnie drewniana ławka. Mimo to namawiam cię do zrezygnowania z konwenansów i skorzystania z poduszek, karimat czy innych tego typu siedzisk. To sprawi, że zmieści się dużo gości, nastrój będzie swobodny i nie grożą ci awantury o to, komu teraz przysługuje kanapa ogrodowa lub czy krzesła z technorattanu ustawiono we właściwym miejscu. Jeśli potrzebujesz więcej pomysłów, zainspirujesz się w sieci, warto zerknąć.

W następnej kolejności będzie do załatwienia już tylko sprawa wybrania głównej atrakcji. Można zorganizować parę dni wcześniej ankietę pośród zaproszonych gości lub ogłosić jeden film. Z pewnością nie wybierajcie na spotkaniu: zanim coś wybierzecie, stracicie za wiele czasu.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*