Sylwester jak z komedii romantycznej

Rozrywka

Mamy dopiero połowę roku, ale już teraz warto pomyśleć o planach na tę wyjątkową noc. Jeśli chcemy spędzić ją inaczej niż we własnym domu i z telewizorem, to ostatni dzwonek na bookowanie biletów. Ciekawym pomysłem na sylwestra mogą być egzotyczne wyprawy. A jeszcze ciekawej będzie odpuścić sobie wakacje all-inclusive w znanym miejscu z typowego biura podróży i sprawdzić, czy w okolicy nie działa jakiś klub podróżników.

Dlaczego warto wybrać klub podróżnika na sylwestrową wyprawę?

  1. Zaoszczędzisz – kluby często oferują nocleg poza drogimi hotelami, w dodatku często mogą liczyć na zniżki. Sylwester to w wielu miejscach czas całkowicie poza sezonem.
  2. Unikniesz tłoku – nie będziesz mieszkać w przepełnionym hotelu i zwiedzać sztampowych atrakcji turystycznych.
  3. Poznasz nową kulturę – i to taką autentyczną, bo im mniej turystów, tym mniej atrakcji „pod publiczkę”, a więcej miejsca na codzienne, prawdziwe życie.

Gdzie najlepiej wybrać się na sylwestra? Opcji jest wiele. Na przykład surowa Islandia zimą będzie prezentować się przepięknie – zobacz. Nie lubisz zimna? Żaden problem. Może zachwyci cię sylwester w Jordanii? Tam nie zmarzniesz, a w dodatku poznasz zupełnie obcą kulturę – jeśli wybierzesz się tam z dziećmi, zagwarantujesz im niezwykłą lekcję różnorodności, historii i tolerancji. Nietypowa impreza sylwestrowa może być naprawdę świetną szkołą. Więcej informacji: https://solisci.pl/wyprawy/sylwester-na-marsie/

sylwester w nowym jorku

Kluby podróżników oferują naprawdę różne i niezwykłe wyjazdy. Wyprawa na Islandię? Proszę bardzo. Sylwester na pustyni? Żaden problem. Egzotyczne wyprawy to dla nich chleb powszedni, z łatwością nawiązują kontakty z miejscowymi mieszkańcami i potrafię pokazać zupełnie innego oblicze teoretycznie znanego już kraju, jakim jest np. Islandia. Najciekawsze miejsca to często te zupełnie pomijane przez zwykłe biura podróży, które zresztą oferują dość drogie wyjazdy. Grupa podróżników może zaoferować ci podróże niskobudżetowe, które jednak w żaden sposób nie tracą na jakości. Oczywiście, pod warunkiem, że zależy ci na poznawaniu nowych miejsc i kultur, a nie na leżeniu na plaży.

To gdzie w tym roku spędzisz sylwestra? 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*