Najstraszniejszy film/serial

Serialove

Jest wiele osób, które uwielbiają horrory – tak jak my – prowadzący tego bloga. Często oglądamy klasyki gatunku i nie robi to na nas żadnego wrażenia. Piłę możemy też oglądać zamiast wieczorynki przed spaniem i żadne z nas nie będzie miało w nocy koszmarów.

Ostatnio większość z nas, chciała przysiąść do kolejnego filmu, a później serialu, który każdy fan horrorów musi przynajmniej raz obejrzeć – mowa oczywiście o miasteczku Twin Peaks. Zawsze kiedy chcemy obejrzeć jakiś film, spotykamy się wszyscy w jednym z naszych mieszkań, zazwyczaj w późnych godzinach nocnych – tak żeby był lepszy klimat i robimy sobie seans.

Niestety mamy problem z jedną z koleżanek, która jak tylko ogląda zwiastun to wymięka. Nie wiemy jak sobie z tym poradzić. Może macie dla nas jakąś podpowiedź? Wiadomo, zależy nam na tym, żeby jak zawsze obejrzeć ten film w naszym stałym składzie, ale nie chcemy jej zmuszać na siłę. Jeśli możecie to nam coś podpowiedzcie. Będziemy bardzo wdzięczni i oczywiście opiszemy nasze wrażenia z seansu.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*