Kolejny sezon serialu „Gra o Tron” coraz bliżej. Co już wiemy? Kilka informacji

Serialove

Posiadamy fajną wiadomość dla wszelkich fanów serialu „Gra o Tron”. Sceny oraz intrygi rządzące krainą Westeros już zaraz będą miały własną kontynuację. Następny etap serialu będzie miał swoją premierę już 16 lipca tego roku.

Dla wielu zwolenników realizacji znaczy to dodatkowe wieczory spędzone z bohaterami zrodzonymi w charakterze George’a R.R. Martina. Według zapowiedzi twórców gra o Żelazny Tron będzie jeszcze daleko zaciekła oraz żywa.

Gra o Tron dostała szereg statuetek oraz nagród. W 2015 roku ekranizacja dostała aż 12 statuetek Emmy. Wszystko wygląda na to, iż siódmy sezon nie zamierza obniżać poprzeczki. Bieżące wydarzenia wyprowadziły bohaterów na nowe wody złych dodatkowo bezwzględnych poczynań. W linii nie zabraknie zemsty za zdradę. W bieżącym sezonie na znaczeniu zyska bezwzględny ród Boltonów. Jak przekonaliśmy się w ostatnich odcinkach, dla wielu bohaterów gra o władzę łączy się z zagrożeniem straty życia bądź ukochanych.

Gra o Tron od początku proponuje fanom wydarzenie na najwyższym poziomie. Wielbiciele serii pokochali serial za niebanalność akcji dodatkowo siłę charakterów. To właśnie postaci także ich wzajemne historie są zaczerpnięte ze świata rzeczywistego. To wszystko sprawia, iż pomimo, że akcja osadzona jest w baśniowym świecie, to ciągle jest wyjątkowo bliska widzowi. Smoki i reszta fantastycznych wydarzeń nie przeszkadzają wcale w przeżywaniu wspólnie z bohaterami serialu silnych emocji.

Seria powoli dobiega końca. Ósmy sezon będzie aktualnie ostatnim. Tym cenniejsze jest, żeby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i żeby nie opuścić żadnego odcinka serii. Z pewnością oglądanie zaległych odcinków po przerwaniu serialu nie przyniesie już takiej satysfakcji. Co więcej, ominie nas sporo konferencji w gronie, fanów Gry o Tron w tymczasem nie brakuje. Serial już na wstępie spotkał się z pozytywną opinią dziennikarzy również korzystnym uznaniem fanów. Gra o Tron to przede wszystkim bestsellerowa seria książek też stworzony na jej treści serial. Choć twórcy otwarcie przyznają się, że część wydarzeń została zmieniona, żeby bardziej pasowała do wizji serialu oraz perspektyw, które daje przedstawienie zdarzeń z Westeros na ekranie. My się aktualnie nie potrafimy doczekać kolejnego sezonu, jednakże sądząc po wrzawie w Necie, nie jedynie my. Nie pozostaje więc nic innego, niż wyłącznie spokojnie czekać na premierę następnego sezonu. Zwiastun jest obecnie dostępny w sieci, można zatem choćby częściowo nasycić nasz apetyt na interesujące zdarzenia.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*