Strona Główna Linki Top Lista: Najlepsze Horrory w Sieci
Horror Reviews poleca
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Szukaj
  Reklama
  Redakcja
  O stronie

Dodaj


Kategorie
  Recenzje filmowe
  Literatura
  Artykuły
  Kultura grozy
  Opowiadania
  Imprezy grozy
  Wywiady
Ostatnie Artykuły
''Krzyk'' - Marek Jura
Hack! (aka Cięcie); USA
The Turn of the Scre...
Mark of the Vampire ...
Wywinąć orła w kałuż...
Reklama

Infected

Fightmare the Game

Żywe trupy

Konnichiwa

Azunime

Dark Project

AsianSexploitation

Reklamy google
Witamy
Szykuje się reaktywacja potwornego uniwersum
Universal Pictures zapowiada wznowienie kultowych filmów grozy, wśród których znajdzie się Wilkołak. Zatrudniono już nawet kolejnych scenarzystów do opracowania potwornego uniwersum. Do Chrisa Morgana i Alexa Kurtzmana dołączyli: Aaron Guzikowski, Ed Solomon oraz Noah Hawley.

darmowy hosting obrazków


Wiadomo już, że to właśnie Aaron Guzikowski zabierze się za stworzenie nowego Wilkołaka, którego szczegóły nie są na razie znane.

Nie jest też wiadomo czy The Wolfman będzie drugim filmem potwornego uniwersum, które trafi do kin (Universal ma zarezerwowaną datę – 21 kwietnia 2017 roku – ale bez tytułu). W przygotowaniu są bowiem także widowiska o Frankensteinie, Draculi, Niewidzialnym Człowieku, Narzeczonej Frankensteina i Van Helsingu.

Pierwszym filmem potwornego uniwersum będzie The Mummy, którą reżyseruje Kurtzman.

źródło:
screenrant.com
Powstanie "Ash vs. Evil Dead"
Jak poinformowały zachodnie serwisy filmowe telewizyjna stacja Starz zamówiła dziesięć półgodzinnych odcinków serialu na podstawie słynnego horroru Martwe zło. Bruce Campbell zagra w Ash vs. Evil Dead i będzie to kontynuacja opowieści o granym przez niego bohaterze.

darmowy hosting obrazków


Martwe zło doczekało się trzech filmów i zakończyło produkcją Armii Ciemności. Zasadniczo będzie więc to niejako "Martwe zło 4", ale w formie pięciogodzinnej produkcji telewizyjnej.

Serial pojawić ma się w 2015 roku. Pilota wyreżyseruje Sam Raimi.

źródło:
www.slashfilm.com
Data premiery ''Naznaczonego 3'' przesunięta
Horror Insidious Chapter 3 w reżyserii Leigha Whannellma ma nową datę premiery. Zamiast 29 maja 2015, pojawi się w kinach 5 czerwca.

darmowy hosting obrazków


Akcja filmu rozgrywać się będzie przed tragicznymi wydarzeniami związanymi z rodziną Lambertów. Bohaterami są nastoletnia dziewczyna i jej rodzina, których życie zamienia się w koszmar. Film odsłoni więcej tajemnic zaświatów.


Decyzja o przesunięciu terminu premiery związana jest z silną konkurencją dla filmu w ostatnim, majowym tygodniu. W kinach pojawi się wówczas film na podstawie serii zabawek Monster Trucks, a także nowy, niezatytułowany jeszcze obraz Camerona Crowe'a.

Tymczasem zerknijcie na oficjalny trailerźródło:
http://bloody-disgusting.com
Xavier Gens stanie za kamerą ''Crucifixion"
Peter Safran oraz bracia Chad i Carey Hayesowie - producenci jednego z najbardziej kasowych horrorów w ostatnim czasie - Obecności (aka ''The Conjuring'') ponownie łączą swoje siły. Efektem ma być horror zatytułowany Crucifixion.

darmowy hosting obrazków


Stanowisko reżysera objął Xavier Gens, autor Frontière(s) i Hitmana. Obraz inspirowany będzie prawdziwą historią księdza. Został on skazany za morderstwo zakonnicy, na której próbował dokonać egzorcyzmów.

źródło:
http://omelete.uol.com
Powstanie prequel "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"
Trwają przygotowania do realizacji filmu "Leatherface". Będzie to prequel "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Zachodnie serwisy filmowe informują, że projekt zyskał właśnie reżyserów. Są to Julien Maury i Alexandre Bustillo. Duet znany jest z takich obrazów jak "Najście" i "Livid".

darmowy hosting obrazków


Film będzie opowiadał o młodzieńczych latach Leatherface'a. Jego akcja ma się rozgrywać w latach 70.

Autorem scenariusza jest Seth M. Sherwood.
Obraz powstaje dla Millennium Films. Jego producentem jest Carl Mazzocone, który pełnił tę funkcję również przy ubiegłorocznym widowisku "Piła mechaniczna 3D".

źródło:
http://www.thewrap.com/
Strona 1 z 186 1 2 3 4 > >>
Znajdź nas na Facebooku
PatronujemyLogowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?