Dom jak z ekranu

Serialove

Rzeczy, które kojarzą się z USA to na pewno duże samochody oraz ogromne domy. Możemy zaobserwować to praktycznie w każdym serialu bądź filmie twórców amerykańskich. W budynkach tych występują konkretne elementy, które warto przemycić do naszych własnych mieszkań.

Z pewnością, to co się kojarzy z dużymi amerykańskimi domami to beton architektoniczny np. na ścianach. Jest to dosyć ciężki wygląd, ale amerykanie są w stanie każde mieszkanie ocieplić. W większości filmów możemy dostrzec, że praktycznie na wszystkich ścianach wiszą rodzinne fotografie. Jest to jedna z swoistych cech tychże mieszkań.

Oczywiście jeśli dla nas byłoby to zbyt lodowate, to przecież możemy zdecydować się na beton dekoracyjny, który prezentuje się trochę odmiennie i będzie lżejszy w naszym domu. To co można dostrzec w filmach amerykańskich to też duże okna, których najczęściej także jest dość dużo. Dzięki temu domy są odpowiednio rozjaśnione i na skutek tego również wizualnie wydają się na duże.

Takie domy bardzo często również posiadają kominki – wydaje się to też jedna spośród cech rozpoznawczych, którą można zauważyć w filmach. Zawsze dobrze jest szukać w serialach inspiracji do swych mieszkań, ponieważ zawsze można podchwycić różne ciekawe rozwiązania.

Jeżeli marzy nam się taki dom w stylu industrialnym, natomiast nie mamy pojęcia za bardzo jak się wziąć za aranżację naszych wnętrz to przecież możemy skorzystać ze wsparcia dekoratorów wnętrz czy projektantów, jacy z pewnością nam powiedzą jak poprawnie wyposażyć nasz dom.

Tego typu mieszkanie w stylu industrialnym wydaje się ostatnio bardzo modne wśród gwiazd no i od nich także można sięgać inspiracje na wizerunek naszego mieszkania. Kiedy śledzi się seriale amerykańskiej produkcji, to aż pragnęłoby się zamieszkać w jednym spośród takich ogromnych mieszkań, które z reguły są umeblowane w ten sposób, że aż bije z nich ciepłem.

Należałoby natomiast mieć na myśli fakt, że im większe mieszkanie wynajmiemy, tym większe będą koszty jego utrzymania. Możemy zatem namyślić się tylko na wybrane elementy wystroju amerykańskiego w naszych domach.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*