Plotka plotkę goni

Serialove

Ostatnio do łask wrócił serial Plotkara. Coraz więcej moich znajomych mówi mi, że zaczęło go oglądać. Serial ten opowiada o uczniach i o plotkarze, której tożsamości nikt nie zna, ale za to ona zna wszystkich i wszystko komentuje na swoim blogu. Nie da się przed nią nic ukryć.

Część osób ogląda ten serial ze względu na piękne widoki Nowego Jorku, który jest pokazywany w serialu, a jeszcze inni żeby zobaczyć, jak zakończą się pewne sytuacje, które wynikają w poszczególnych odcinkach. Na początku poznajemy dwie przyjaciółki, które kiedyś były sobie bardzo bliskie, ale przez pewne wydarzenia zostają swoimi wrogami.

Niewątpliwie jest to serial, który można sobie obejrzeć od czasu do czasu, kiedy nie mamy ochoty na nic innego. Nie wiem nawet ile serii tego serialu powstało, ponieważ nie jest dla mnie na tyle wkręcający żeby się tym interesować. Dla mnie też te odcinki są na tyle niewkręcające, że nie czekam z zapartym tchem na to co wydarzy się w kolejnym, ale wiadomo, jest to sprawa bardzo indywidualna i każdy ma inne odczucia na ten temat.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*